درباره فکر سبز

درباره فکر سبز

مهمترین عامل برای ساختن زندگی به شکل دلخواه افکار و باورهای ما است. بهترین شکل تغییر افکار و باورها هم دیدن و مطالعه و هم نشینی با افرادی است که به جایی که ما می‌خواهیم برسیم رسیده‌اند و مسیر پیش روی ما را طی کرده‌اند. ما می‌توانیم از تجربیات و دستاوردهای انها استفاده کنیم و مقدار زیادی از شکست‌های احتمالی مسیر خودمان بپرهیزیم.

سعی میکنم در فکر سبز الگوها و افرادی را که باعث تقویت باورها و افکار شما می شوند و راه ها و نکاتی که برای رسیدن به موفقیت مالی و کارآفرینی و  ساختن زندگی بهتر لازم است را به اشتراک بگذارم.

فکر سبز از کجا شکل گرفت ؟  چند سال پیش  بی پول و بیمار بودم و هیچ انگیزه ای برای زندگی و رفتن به سمت جلو نداشتم. کارهای زیادی برای بدست آوردن پول و ثروت انجام داده بودم و شغلهای مختلفی را امتحان کرده بودم ولی هر چقدر بیشتر تلاش می‌کردم کمتر و کمتر نتیجه می گرفتم. حتی آنقدر کار کرده بودم که سلامتیم دچار مشکل شده بود. البته گاهی اوضاع کارم بهتر می‌شد و مقداری پول پس انداز می‌کردم اما چیزی نمی‌گذشت که اتفاقی می‌افتاد و همه پس‌اندازم و گاهی بیشترش را از دست می‌دادم. همیشه دنبال رمز و راز خوشبختی بودم . دوست داشتم زندگی همراه با شادی و ثروت و سلامتی و روابط عالی و آرامش داشته باشم.

همیشه برایم سوال بود که بعضی‌ها چطور می‌توانند راحت پول بدست بیاورند و  زمان لازم برای لذت بردن و تفریح داشته باشند ، پس چرا من صبح تا شب کار می کنم و هیچ وقت نه پول دارم و نه وقت کافی برای لذت بردن.

شروع به تحقیق در اطراف خودم کردم، مطالعه کتابهای موفقیت و ثروت به سمینارهای مختلف رفتم و با خیلی از آدمهایی که به نظرم موفق و خوشبخت و ثروتمند بودن مصاحبه کردم. همیشه دنبال یک الگو ( فرمول ) برای شادی و ثروت و خوشبختی بودم و در این راه توانستم از هر کسی چیزی یاد بگیرم.

کم کم اوضاع مالی بهتر و بهتر شد و از نظر سلامت جسمی هم چون وقت آزادتری داشتم تا به خودم برسم کلی بهبود پیدا کردم. خدا را شکر می‌کنم که زندگی خیلی خوبی دارم و دوست دارم که بتوانم تجربیاتم را با شما دوست عزیزم به اشتراک بگذارم .

می‌خواهم بگویم باور کنید می‌شود راحت و عالی زندگی کرد و از تمام لحظه لحظه زندگی لذت برد فقط باید بخواهید و بعد راه آن به شما گفته می‌شود.

برای ساخت زندگی به شکلی که دوست داریم چندین عامل وجود دارد.

  • مهمترین آنها افکار و باورهای ما است که بیشترین تاثیر را بر تجربه ما از زندگی دارد
  • مهارتهایی که در زندگی کسب می‌کنیم

امیدوارم همیشه شاد و سلامت و ثروتمند باشید

بسیار خوشحال می‌شویم نظرات ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید.

ارداتمند

صادقپور