دانلود کتاب ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول

قبل از دانلود کتاب ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول اثر برایان تریسی بهتر است بدانید او میلونر خود ساخته ای است که ار هیچ شروع کرده و در حال حاضر یکی از ثروتمندترین افراد در کشور خودش و در جهان تبدیل شده است.

اما او در کتاب ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول چه میگوید

یکی از اصلی ترین هدف هایتان در زندگی، باید رسیدن به استقلال مالی باشد. باید قصدتان رسیدن به نقطه ای باشد که آن قدر پول داشته باشید که دیگر هیچ وقت نگران داشتن پول نباشید.
آن چه مایه ی دلگرمی است، این است که امروزه رسیدن به استقلال مالی بسیار آسان تر از گذشته است. ما در غنی ترین دوران تاریخ بشر زندگی میکنیم. بسیار بیشتر از قبل، اطراف مان را ثروت و فراوانی گرفته است.هدف تان باید این باشد که در “دوران طلایی بشریت” سهمی داشته باشید. پول در خود انرژی دارد و جذب افرادی می شود که با آن درست برخورد می کنند. پول تمایل دارد به سوی کسانی سرازیر شود که بتوانند از آن به بهترین شکل برای تولید کالاها و خدمات ارزشمند استفاده کنند و بتوانند آن را سرمایه گذاری کنند تا کار و فرصت های بیشتری ایجاد شود که به سود دیگران باشد.
در عین حال پول از کسانی که از آن درست استفاده نمی کنند یا به شکلی غیر سازنده خرجش می کنند، فرار می کند. وظیفه ی شما این است که تا جایی که می توانید، از راه درست پول به دست آورید و از آن استفاده کنید تا کیفیت زندگی خود و عزیزان تان را بالا ببرید.

و حالا در اینجا ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول را خواهم گفت.

دانلود کتاب ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول 

برايان تريسي در سال ۱۹۹۴ميلادي متولد در شهرپوموناي ایالت كاليفرنيا متولد شد و کودکی و نوجوانی خود را در این شهر گذراند. او در خانواده ای بزرگ شد كه هیچ وقت پول كافي وجود نداشت.
برایان تریسی مي گويد در آن زمان ارزو میکردم قبل از ۳۰سالگي ميليونر شوم البته مطمنا خيلي ها دیگر هم همين ارزو را داشتند و دارند. اما زمانی كه به ۳۰ سالگي رسيدم  وضعيت مالی من با قبل هیچ تفاوتی نداشت. ولی ناگهان كاري كردم كه زندگي ام را متحول كرد.

از خودم پرسيدم كه چرا بعضي از مردم موفق تر از دیگران هستند؟ دوست داشتم بدانم چگونه بعضي ها با دست خالي شروع ميكنند و نهايتا ميليونر مي شوند؟ اين سوال باعث شد به جستجو و بررسی میلونر های خود ساخته بپردازم و آنها را محور اصلی زندگي قرار دهم  زيرا فهمیده بودم  اين ‌افراد صفات و رفتار و عاداتی دارند كه قابل مشاهد ه و سنجش است. آن ها با انجام مكرر این کارها،افکار و صفات  مشخص به نحوي خاص از مرز جادويي ۱ ميليون دلار مي گذرند.
من ياد گرفتم كه براي به دست آوردن موفقيت هاي بزرگ و چیزهایی که قبلا نداشتم بايد به شخص متفاوتی با قبل  تبديل شوم .
مهم ترين عامل موفقيت تنها پول نيست ،بلكه تبديل شدن به كسي و شخصیتی كه مي تواند چنين ثروتي را بدست آورد و از ان به خوبي استفاده کند است.

تصویر کتاب 21 قانون شکست ناپذیر پول

21 rule for attract money