بازیابی آرامش

بازیابی آرامش

سلام به شما دوست عزیزم

خیلی اوقات پیش میاد که احساس میکنیم دچار روزمره گی شدیم و انرژی و انگیزه کافی برای ادامه دادن نداریم. دلمان میخواهد یک نفر بیاید و ما را از این چرخه لعنتی و عبث بیرون بکشد. انگار واقعا نیاز به بازیابی آرامش داریم .

انرژی های بدن ما

بدن ما برای اینکه عالی کار بکند و بتوانیم زندگی خوبی داشته باشیم باید ۳ نوع انرژی برایش تامین شود و البته این وظیفه ما است که حواسمان به آن باشد. این ۳ نوع انرژی عبارت است از

  1. انرژی فیزیکی
  2. انرژی فکری و ذهنی
  3. انرژی احساسی و انگیزشی

هر کدام از این انرژی ها را بازیابی و بازسازی نکنیم زندگی ما رو به زوال خواهد رفت . اما در این بخش قصد دارم راجع به بازیابی آرامش ( انرژی احساسی و انگیزشی ) برایتان بگوییم. انرژی فیزیکی و انرژی ذهنی را در مقالات دیگری به آنها خواهم پرداخت.

تقویت انرژی احساسی و انگیزه

یکی از مهمترین بخشهای زندگی که باید به آن توجه داشت حفظ انگیزه و بازیابی آرامش است. یکی از روشهایی که باعث می شود انگیزه و انرژی دوباره بگیریم این است که زمانی را فقط به انجام کاری که دوست داریم اختصاص بدهیم . حال خواندن کتاب ، رفتن به پیک نیک یا مسافرت باشد یا تماشای یک فیلم ، هر چه که هست نباید حالت کار یا تحمیلی داشته باشد . فقط باید از آن لذت ببرید.

البته نباید چندین ساعت تماشای تلوزیون یا بازی با موبایل و وسایل کامپیوتری باشد . بهترین حالت رفتن به طبیعت است چه مسافرت باشد چه در حد یک پیک نیک یا پارک محله خودتان.

این مطلب را بخوانید  زندگی نامه فاطمه مقیمی زن میلیادر ایرانی

بعضی ها فکر میکنند اینکه همیشه درگیر کار هستند و هیچ وقت زمانی برای تفریح و خوش گذرانی ندارند بسیار خوب است و باعث پیشرفتشان می شود. البته اگر برای مدتی کوتاه باشد شاید این کار درست باشد اما در دراز مدت اگر به تفریح و بازیابی آرامش نپردازیم کارآیی و عملکرد ما کاهش پیدا میکند.

شما چطور فکر میکنید و نظر شما چیست؟

در این ویدئو یک راهکار برای بازسازی انرژی احساسی و انگیزه خودتان خواهید آموخت.

پیشاپیش از شما سپاسگذاریم

تماشای آنلاین فیلم

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *