همایش تغییرات کوچک برای نتایج بزرگ در زندگی در دانشگاه شهید بهشتی تهران برای اساتید و دانشجویان برگزار شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

 

تصویر همایش تغییرات کوچک نتایج بزرگ
همایش تغییرات کوچک نتایج بزرگ دانشگاه شهید بهشتی تهران

در این همایش روشهای علمی و عملی که هر فرد میتواند در زندگی بکار بگیرد تا تنها با اقدامات کوچک به اهداف و نتایج بزرگی در زندگی برسد مطرح شد.

در این همایش علی صادقپور در مورد بخشی از زندگی شخصی خودش و اینکه چطور از زیر صفر شروع کرد و توانست به موففیت برسد توضیح می دهد.

بسیاری از انسانها اهداف و فکرهای بزرگی دارند اما وقتی به امکانات و منابع که در دسترس دارند نگاه میکنند تصور میکنند که هیچ کاری از دستشان بر نمی آید و هرطوری پیش خودشان حساب میکنند نمیتوانند به آن اهداف و ارزوها برسند. بسیاری از انسانها بعد از مدتی بیخیال ارزوها و اهدافشان میشوند و وقتی سن آنها بالاتر می رود و به پشت سرشان نگاه می کنند تنها افسوس روزهای جوانی را می خورند و اینکه آرزوهایشان از دست رفته است.

میخواهم به شما بگوییم در هر سن و هر شرایطی که هستید چگونه از منابع و امکانات خودتان حتی اگر خیلی محدود است استفاده کنید و به آرزوها و رویاهایتان برسید به شرط آنکه انچه را میگویم درست گوش کنید و عمل کنید ، سپس خواهید دید که چه نتایج بزرگ و شگرفی در زندگیتان رخ میدهد. پس اگر میخواهید زندگیتان با تغییرات کوچک در زندگیتان نتایج بزرگ بگیرید اول باید متعد و مصمم باشید و به خودتان قول بدهید تا عملگرا باشید و آرزوها و اهدافتان را یکی پس از دیگری بدست بیاورید.

 همایش تغییرات کوچک نتایج بزرگ برای چه افرادی مناسب است

  • اگر کارمند هستید و مدتی است تصمیم دارید برای خودتان کسب و کار  راه اندازی کنید

  • اگر به دنبال بهبود شرایط زندگی خود هستید

  • اگر به دنبال تغییر اوضاع کسب و کار خود هستید

  • اگر اهداف و آرزوهای بزرگی در سر دارید ولی فکر میکنید با امکانات کمی که در اختیار دارید نمی توانید به آنها برسید

  • اگر می خواهید محل زندگی خود را تغییر دهید اما ترس و استرس دارید که در محیط جدید چکار کنید ( مثل مهاجرت به شهر یا کشور دیگر )

  •  اگر بهبود وضع زندگی خودتان ، خانواده ، شهر و کشورتان برایتان مهم است

همین حالا این سمینار بزرگ و ارزشمند را دانلود کنید و ببینید چطور با تغییراتی کوچک نتایج بزرگ و عالی در زندگی خواهید گرفت به شرط آنکه به آنها عمل کنید. از شما خواهش میکنم این فایل را در اختیار نزدیکان و دوستانی که بهبود شرایط زندگیشان براتان مهم است قرار دهید.

 

small change big result

جهت دانلود ایمیلتان را وارد نمایید

لطفا منتظر بمانید

لینک دانلود برایتان ایمیل شد.